Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, działającym w branży IT. Fascynuje nas informatyczny rozwój przedsiębiorstw. Największą satysfakcję dają nam efekty udanych optymalizacji procesów biznesowych w firmach. Naszą specjalnością są rozwiązania internetowe.

Oprogramowanie dedykowane

Nasze programy zapewniają ułatwienie pracy poprzez ustandaryzowanie procesów biznesowych. Dzięki naszym aplikacjom zredukujesz też koszty swojej działalności - skrócimy czas potrzebny na zrealizowanie Twoich podstawowych zadań. Twoja praca pochłonie mniej zasobów.

Rozwiązania chmurowe

Wejdź na wyższy poziom. Przenieś swoją działalność w chmury. Dysponujemy infrastrukturą sieciową, która pozwala nam na bezpieczne przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych w sieci. Możesz uzyskać do nich dostęp zawsze i wszędzie.

Aplikacje mobilne

Cały Twój biznes w kieszeni! Uzyskaj dostęp do naszych usług bezpośrednio ze swojego smatrphone'a. Rozwiązania mobilne pozwolą Ci kontrolować swój biznes niezależnie od miejsca, w którym przebywasz i od sytuacji w jakiej się znalazłeś.

Identyfikacja optyczna

Zastosowanie kodów kreskowych to najtańszy sposób na szybką identyfikację obiektów świata rzeczywistego w cyfrowym świecie. Zapewniamy zarówno oprogramowanie do generowania i odczytywania kodów kreskowych, jak i udzielamy wsparcia przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Identyfikacja radiowa

Zapewnia wielokrotne przyspieszenie pracy, wymagającej identyfikowania obiektów świata rzeczywistego w cyfrowym świecie. Technologia RFID pozwala niesamowicie zoptymalizować procesy biznesowe w przedsiębiorstwach przemysłowych.

Oprogramowanie dla pralni

Poznaj chmurowe rozwiązanie informatyczne dla pralni. Nasz System Wspomagania Pracy Pralni - Washer jest doskonałym narzędziem, stosowanym z powodzeniem w pralniach przemysłowych.

Wsparcie techniczne

Nasze oprogramowanie objęte jest programem wsparcia technicznego. W początkowym okresie korzystania z naszych rozwiązań świadczymy tę usługę kompletnie darmowo. Dbamy o to, by Twoja praca była bezpieczna i nieprzerwana.

Doradztwo informatyczne

Firmy, objęte naszym wsparciem technicznym, mogą zawsze liczyć na naszą pomoc. Doradzimy Ci w sprawach zgodności naszych rozwiązań z inwestycjami, które planujesz. Podpowiemy Ci w jaki sposób przeprowadzić modernizację przedsiębiorstwa unikając zbędnych kosztów i opóźnień.